Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Zagórzany

13 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

13 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

Dom wolnostojący Zagórzany

Zagórzany,małopolskie

320 000 zł200 m² 1 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Polecam wyjątkowy dom, położony w wymarzonym miejscu pod lasem, na południowym stoku, na Pogórzu Ciężkowickim niedaleko Gorlic i Biecza. Dom z lat 70tych, nadaje się dla dużej rodziny,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Zagórzany

Zagórzany,małopolskie

73 000 zł1 662 m² 43,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana (bliska odległość do szkoły i przedszkola) Zapraszamy Prezentowana nieruchomość stanowi działkę ewidencyjną numer 2269/5 (powstałą z podziału działki numer 2269),.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Dom z tarasem Zagórzany

Zagórzany,małopolskie

649 000 zł189 m² 3 433,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Nowa niższa cena! Biuro knc w Gorlicach proponuje Państwu atrakcyjny dom położony Zagórzanach koło Gorlic o powierzchni użytkowej 165m2 w otoczeniu luźnej zabudowy mieszkalnej. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Zagórzany

Zagórzany,małopolskie

680 000 zł120 m² 5 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż pięknie położony dom w stanie częściowo wykończonym (w garażu kafle i pomalowane ściany, wszędzie wykonano gładzie, na parterze wykończona łazienka, gres na łazienkę na.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Działka rolna przy lesie Zagórzany

Zagórzany,małopolskie

55 000 zł3 000 m² 18,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest widokowa działka rolna przy lesie o powierzchni 30 arów położona w miejscowości Zagórzany (5km od Gorlic) Idealne miejsce pod rekreacje z dala od zgiełku.

Szczegóły ogłoszenia

Działka leśna Zagórzany

Zagórzany,małopolskie

22 000 zł900 m² 24,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Las do kupienia W całości lub części Prezentowana nieruchomość stanowi działki ewidencyjne o numerach: 598/3 o powierzchni 0,0900 ha, 597 o powierzchni 0,1600 ha, 989.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Zagórzany

Zagórzany,małopolskie

439 000 zł4 244 m² 103,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Wyjątkowa Działka Budowlana w Prestiżowej Lokalizacji Zagórzan z Panoramicznym Widokiem Powierzchnia działki: 4 244 m Działka budowlana o powierzchni 4 244 m , położona.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł2 737 m² 32,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Do sprzedania działka budowlana ( w obecnym studium) o powierzchni 27 arów, położona w Zagórzanach, gmina Gorlice. Działka posiada bezpośredni dostęp do drogi gminnej. Na działce.

Szczegóły ogłoszenia

106 000 zł1 707 m² 62,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana położona w Zagórzanach. Lekko nachylona, z widokiem na okoliczne wzgórza, położona bezpośrednio przy drodze asfaltowej. Działka posiada przyłącze gazowe.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Zagórzany

Zagórzany,małopolskie

330 000 zł240 m² 1 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 600 m²

Szukasz wymarzonego domu pod lasem? Zależy Ci na ciszy, spokoju i bliskości przyrody? Lepszej oferty nie znajdziesz! Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego domu na sprzedaż,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Zagórzany

Zagórzany,małopolskie

49 000 zł750 m² 65,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nowa niższa cena 49 000! Przedmiotem sprzedaży jest widokowa działka budowlana w miejscowości Zagórzany województwo Małopolskie o powierzchni 7,5 ara plus udział w drodze. Media: prąd,.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł1 500 m² 59,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka dla wymagających zapewnia prywatność i piękny widok Prezentowana nieruchomość stanowi działkę ewidencyjną o numerze 1737/5, o powierzchni 0,1500 ha, położoną.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Zagórzany

Zagórzany,małopolskie

49 000 zł800 m² 61,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę działki budowlanej o powierzchni 8ar (800 m k.w.) położoną w miejscowości Zagórzany, gm. Gorlice, pow. gorlicki, woj. małopolskie Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w pobliżu

125 000 zł2 937 m² 52,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nowa Niższa cena! 125000zł Oferujemy działkę rolno-budowlaną w miejscowości Stróżówka gmina Gorlice, województwo Małopolskie o powierzchni 29,37 ar. (w tym 10 arów budowlanej). Dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Zagórzany +3 km

150 000 zł6 700 m² 22,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Prezentowana nieruchomość to pięknie położona na Pogórzu Ciężkowickim, działka rolno-budowlana, zabudowana budynkiem gospodarczym - stodoła połączona z murowanym budynkiem gospodarczym.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Zagórzany +5 km

Rynek pierwotny

185 000 zł150 m² 1 233,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:800 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny Klęczany, gm. Gorlice, woj. małopolskie Oferujemy na sprzedaż dom o powierzchni użytkowej 150 m , położony w miejscowości Klęczany (gmina Gorlice),.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Zagórzany +5 km

69 000 zł998 m² 69,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży kompleksu 3 atrakcyjnych działek budowlanych o powierzchni 998 m zlokalizowanych w malowniczej miejscowości Klęczany, w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Zagórzany +5 km

149 000 zł4 250 m² 35,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 0,4250 ha, położona w miejscowości Klęczany (woj. małopolskie, gmina Gorlice). Na działce znajduje się gaz, istnieje możliwość podłączenia.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Zagórzany +5 km

259 000 zł212,12 m² 1 221,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:646 m²

Witam, oferuję na sprzedaż dom w stanie surowym otwartym, wolno stojący na 6,5 arowej działce w Gorlicach, na osiedlu Dębina, przy drodze asfaltowej Na działce prąd, gaz, kanalizacja, woda.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Zagórzany +6 km

1 400 zł26,68 m² 52,47 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie po remoncie do wynajęcia od zaraz. Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 26,68 m usytułowane na 3 piętrze budynku zlokalizowanego w Gorlicach przy ulicy Konopnickiej.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Zagórzany +6 km

95 000 zł22,70 m² 4 185,02 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Kawalerka blisko jeziora Klimkówka! Świetna lokalizacja! Proponuję Państwu ofertę sprzedaży kawalerki, usytuowanej w bloku w miejscowości Uście Gorlickie, powiat gorlicki, województwo.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Zagórzany +6 km

320 000 zł62 m² 5 161,29 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3 jasne pokoje (wyodrębniona własność) Przedmiotem sprzedaży jest trzypokojowe mieszkanie, o powierzchni 62 m usytuowane na I piętrze budynku zlokalizowanego w Gorlicach przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Zagórzany +6 km

Rynek pierwotny

650 000 zł92 m² 7 065,22 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowoczesny, dwupoziomowy apartament w stanie deweloperskim zlokalizowany w zabudowie szeregowej - na kameralnym osiedlu w Gorlicach. Budynek składa się z dwóch kondygnacji.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Zagórzany +6 km

109 900 zł859 m² 127,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Przedstawiamy wyjątkowy kompleks 11 działek położony w malowniczej miejscowości, położonej w Beskidzie Niskim, zaledwie 5 km od granic Gorlic. Zostały 2 ostatnie działki! Nie zwlekaj.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Zagórzany +6 km

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana Zagórzany

Zagórzany,małopolskie

365 000 zł3 648 m² 100,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecam wyjątkową, widokową działkę w cichym i spokojnym miejscu, w otoczeniu lasu i łąk. Nieruchomość znajduje się w Zagórzanach, nieopodal Gorlic. Działka ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Zagórzany,małopolskie

99 000 zł2 737 m² 36,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany Zagórzany

Zagórzany,małopolskie

30 zł/m²100 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

English below Do wynajęcia obiekt handlowo - usługowy w miejscowości Zagórzany, usytuowany bezpośrednio przy drodze wojewódzkiej Kraków - Nowy Sącz nr 966. Obecnie spełnia on funkcję przede.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana Zagórzany

Zagórzany,małopolskie

590 000 zł20 400 m² 28,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlano-rolno-leśna położona w Zagórzanach o powierzchni 2,04ha. Powierzchnia budowlana to tereny różnych form mieszkalnictwa, usług i rzemiosła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany

Zagórzany,małopolskie

2,40 zł/m²1 250 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Zagórzany

Zagórzany,małopolskie

269 000 zł140 m² 1 921,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 800 m²

Przedmiotem sprzedaży jest dom z bala w miejscowości Zagórzany województwo Małopolskie o powierzchni 140m2 ,usytuowany na 28 arowej działce budowlanej. Dom do generalnego remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Zagórzany

Zagórzany,małopolskie

99 000 zł2 737 m² 36,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Do sprzedania działka rekreacyjna o powierzchni 27 arów, położona w Zagórzanach, gmina Gorlice. Działka posiada bezpośredni dostęp do drogi gminnej. Na działce wykonany przyłącz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Zagórzany

Zagórzany,małopolskie

65 000 zł1 600 m² 40,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedania działkę budowlaną o powierzchni 16 arów, położoną w miejscowości Zagórzany k/gorlic. Działka uzbrojona prąd, gaz i wodociąg, położona w górzystym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy

Zagórzany,małopolskie

2,40 zł/m²1 250 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Zagórzany

Zagórzany,małopolskie

16 zł/m²1 250 m² 20 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

English below Do wynajęcia obiekt handlowo - usługowy w miejscowości Zagórzany. Obecnie spełnia on funkcję przede wszystkim domu weselnego, ale możliwe jest jego przerobienie i aranżacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Zagórzany

Zagórzany,małopolskie

599 000 zł120 m² 4 991,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż pięknie położone domy w stanie developerskim na widokowej działce w miejscowości Zagórzany koło Gorlic. Powierzchnia mieszkalna 100m2, powierzchnia użytkowa 136m2 - garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Zagórzany

Zagórzany,małopolskie

65 000 zł1 600 m² 41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana O powierzchni 16,5ar! Do sprzedania działka położona w miejscowości Zagórzany k/gorlic. Działka uzbrojona prąd, gaz i wodociąg. Działka położona na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zagórzany

Zagórzany,małopolskie

330 000 zł200 m² 1 650 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Pięknie położony dom z pomieszczeniami gospodarczymi. Działka widokowa na wzgórzu, graniczy z lasem państwowym, dojazd drogą asfaltową - ostatnie 400m drogą polną i leśną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zagórzany

Zagórzany,małopolskie

280 000 zł90 m² 3 111,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Działka o powierzchni 20 arów, w kształcie prostokąta o wymiarach około 32x60m, region Stawiska, w okolicy kościoła. Prowadzi do niej droga wiejska, asfaltowa, 2 dojazdy od drogi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zagórzany

Zagórzany,małopolskie

335 000 zł200 m² 1 675 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:8 000 m²

Zadbany, ciągle użytkowany dom o powierzchni użytkowej ok. 200 m2 wraz z budynkiem gospodarczym 60 m2 i działką 8000 m2 (przy czym 11 arów stanowi dziełka budowlana a 66 arów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Zagórzany

Zagórzany,małopolskie

180 000 zł60 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:5 500 m²

Rezerwacja! Prrzedmiotem sprzedaży jest dom drewniany wraz z budynkiem gospodarczym położony na 55 arowej działce w miejscowości Zagórzany (5km od Gorlic) Nieruchomość usytuowana.

Zamknij
+0 km

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij